Hizmetlerimiz

Hurda Çeşitleri

Demir Hurda Alımı


Tr Hurdacı Firması Olarak, İstanbul ve Tüm İlçelerinde Hurda Demir Alımı yapıyoruz. Demir Hurda Alımını Hurda Demir Fiyatları üzerinden yaparak en iyi fiyatlandırmayı yapmış oluyoruz. Bu sayede sizde hurda demirlerinizi yüksek oran kâr marjları ile değerlendirmiş oluyorsunuz.

Değerlendirmek istediğiniz demir hurdası alımı işleri yapmakta olup demir hurdalarınızı adresinize gelerek veya depomuza doğrudan getirilmesi halinde nakit olarak satın alımını yapmaktayız.

Bakır Hurda Alımı


İstanbul’da, bakırhurda bakırkırma bakırsoyma bakır alıyoruz. Tüm ticari anlaşmalarımızda olduğu gibi bakır hurda alımlarımızda da bakır fiyatı için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ayrıca istediğiniz taktirde yerinden alım da yapıyoruz. Kısacası siz hurda bakırlarınızı satmaya karar verdiyseniz bizi arayın, fiyat teklifimiz sizi kesinlikle tatmin edecektir.

Bakır Hurdası geri dönüşümü için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Alımı


Alüminyum hurda alım işlemleri birçok şirket ya da bireysel olarak çalışan kişiler tarafından alınmaktadır. Bu alım işlemleri alüminyum piyasasını sektörün yapıtaşlarından biri haline getirmiştir.

Sektör içinde oldukça büyük bir yer tutan alüminyum hurdacılığı sayesinde fiyatlar oldukça artmıştır. İstanbul alüminyum hurdası alım işlemlerini yapan sektörde öncü firmalar arasındayız.

Sarı Hurda Alımı


Sarı Hurdası kullanım alanları olarak süs eşyası el işleri gibi sanatsal faaliyetlerde de sıkça kullanılan bir metaldir tarihi olarak aynı zaman da milattan önce de bilinen ve kullanılan bir metal olmuştur.

En yaygın olarak kullanıldığı alanlardan birisi ise gemi endüstridir genel olarak gemi pervaneleri ve hareketli parçaların bağlama yataklarında kullanılır. Sarı Hurda Dayanıklı ve aşınma oranı düşük olan bir metaldir. Sarı Hurda kullanım neticesi çıkan hurda sarı aynı zamanda günlük kullanım alanlarında da sıkça karşımıza çıkmaktadır.

Çinko Hurda Alımı


Çinko hurdası ve çinko hurdacılıkçinko hurda ve hurda çinko geri dönüşümde talebi oldukça fazla olan elementler arasında yer almaktadır. Çinko Hurda Pek çok kullanım alanı olan çinko hurda  bu özelliğinden dolayı hurda çinko geri dönüşüm sanayinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Elinizde atıl olarak bulunan çinko hurdalarınızı nakit paraya dönüştürmek istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Web sitemiz üzerinden çeşitli hurdaların özellikle hurda çinko ve çinko hurdası fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Krom Hurda Alımı


Krom hurdanın yanı sıra bakır, demir, bakır, karton, alüminyum gibi değerleri materyallerin hurdacılık işlemleri ve geri dönüşüm işlemleri yapılmaktadır.

Krom hurda alım işlemlerini yapan firmamız ile görüşerek elinizdeki krom hurdalarınız ile alakalı olarak bilgi alabilir ve bir fiyat görüşü alabilirsiniz.

Krom hurda fiyatları genel olarak metal borsaları etrafında şekillense de, firmalar tarafından piyasa şartları etrafında düşünülerek fiyatlandırılır ve halka öyle arz edilir.

Hemen Ara 0 5 3 5 7 3 5 1 9 5 1
Hemen Teklif Alın!