Akü Hurda

Hurda ve atık akümülatör sektöründe faaliyet gösteren firmamız tüm işlemleri ve iş akışlarını çevre yasa ve yönetmeliklerini uygun olarak ilerletmektedir.

Hurda akü, atık akü gibi atıkların toplanılması, ayrıştırılması ve geri dönüşüme kazandırılması ile ilgili çalışmalarımızı hurda akü olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın uygunluk görüşü ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Atık akümülatör, hurda akü vb. ara depolaması faaliyetlerimizi Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilmiş olan APAK Atık Akümülatör Geçici Depolama Lisansı ile sürdürmekteyiz.

Firma olarak atık akülerin toplanılması ve depolanması için tüm Akü der Tüm Akü İthalatçıları ve Üreticileri Derneği tarafından verilen atık akümülatör yetkili toplayıcı belgemiz mevcuttur.

Firmamıza ayrıca atık pillerin toplanması, taşınması, ayrıştırılması ve depolanması için Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği tarafından Atık Pil Yetkili Toplayıcı belgesi verilmiştir.

Ataköy hurda akü alımı, Ataköy hurdacı, Ataköyde hurdacı, hurdacı numarası Bahçelievler, güngören hurda akü, Ataköy hurdacı numarası

TR HURDACI, olarak faaliyetimizi ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde sürdürmekteyiz sizde bize sormadan hurda akülerinizi elden çıkarmayınız bilgi için müşteri hizmetlerimizden 2018 hurda akü fiyatlarını alınız.

Hurdanızı Bize Satmak İster Misiniz?


Teklif Formunu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!


""
1
İsminiz
Telefon Numaranız
Mesajınız
0 /
Previous
Next

Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!