Etiket - Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Kalite, güven ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yola çıkan ve bu anlayışla, İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren TR Hurdacı firması olarak, hangi hurdaları alıyoruz? Her türlü Demir, Bakır, Sarı, Çinko, Alüminyum, Kurşun, Soyma Bakır, Krom, Kablo, Pimapen, Petek, Motor, Plastik ve Kağıt ürünleri tarafımızdan değerinde alınmaktadır.

Ayrıca Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkılacak olan binalardan pimapen, ahşap, demir, alüminyum ve çatı sökümleri yapılmaktadır. Bu sökümler sonrasında da, tarafımızdan değerinde fiyat verilerek, hurda olarak satın alınmaktadır.

Çalışma Prensiplerimiz Hakkında

TR Hurdacı firması olarak temel prensibimiz, müşterilerimize %100 güvenle, en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Müşterilerimiz tarafından tarafımıza ulaşılarak, hurdalarını değerlendirmek isteyen müşterilerimize, uzman ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

Profesyonel ekibimiz sayesinde değerlendirilen hurdalar, çeşitlerine göre ayırılır ve yerinde tartılarak, müşterilerimiz tarafından incelenmesi için bir fiyat teklifi sunulur. Fiyat teklifi müşterilerimiz tarafından onaylanırsa, nakit ödeme yapmak suretiyle teslim alarak, şirketimize ait nakliye aracımız ile ücretsiz taşımaktayız.

TR Hurdacı iletişim

Firmamız, Salih Omurtak caddesi, No:30/A, Ataşehir/ İstanbul adresinde bulunmaktadır. Firma hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için https://www.trhurdaci.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden iletişim ve teklif formunu doldurarak tarafımıza ilettiğiniz takdirde, en kısa süre içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Ayrıca, info@trhurdaci.com adresine mail atarak, 0544 854 32 91 veya 0535 735 19 51 numaralarını arayarak da, bilgi ve teklif alınabilmektedir.

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!