Etiket - Hurda akü alan hurdacı

Hurda Akü Alan Hurdacı

Hurda sektörü ülke ekonomisine katkı sağlayan ve çevre kirliliğine karşı sorumluluk bilinci taşıyan bir sektördür. Hurdaya ayrılan her eşya ve atıklarınız toplanır ve mutlaka geri dönüşüm ile tekrar piyasaya kazandırılır. Firmamız İstanbul ve çevresinde hurda alımı yapmaktadır. Artık eski eşyalarınız için balkonlarda hurdacı geçmesini beklemeyeceksiniz. Müşteri numaramızı arayarak hurdanızı ve eski eşyalarınızı elden çıkarabilirsiniz. Ödemeler müşteriye, alınan hurdanın piyasa cinsinden peşin olarak ödenir. Hurda akü alan hurdacı olarak her türlü hurda alımı yapılmaktadır.

Hangi Tür Hurdalar Alınır?

Evinizde bulunan her çeşit hurda alınır. Demir, metal, alüminyum, ahşap, plastik, kağıt, akü hurda kapınıza gelinerek alınır ve geri dönüşüm İçin ilgili fabrikalara gönderilir. Firmamız sadece hurda değil ikinci el eşya alımı da yapmaktadır.

Hurda akü fiyatı

Akü hurdası alımı

Hurda Akü Geri Dönüşümde Nasıl İşlem Görür?

Hurda sektöründe hurda aküler oldukça kıymetli ve para eden eşyalardır. İçerdiği ağır metallerden dolayı çevreye atılması ciddi sonuçlara neden olur. Ülke ekonomisine katkı ve çevre kirliliği oluşumunu engellemek için mutlaka toplanması gerekir. Akü dönüşüm fabrikalarında plastik ve kurşun içeren kısmı birbirinden ayrılır. Birçok ayrıştırma işlemi sonrasında ağır metaller içeren kısmı, plastik ve metal kısımlar birbirinden ayrılır. Daha sonra tekrar akü yapımında ve çeşitli plastik ekipmanların yapımında kullanılır. Bu sayede hem çevre korunmuş olur hem de daha uygun fiyatlı ürünler piyasaya sürülmüş olur.

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!