Etiket - Hurda Alıcısı

Levent Hurdacısı

İstanbul Levent’te adresinden ücretsiz olarak her türlü hurdayı alan https://www.trhurdaci.com, hurda piyasasındaki en güncel fiyatlarla hizmet veriyor. Levent hurdacısı olarak, Levent bölgesinde hurda niteliğindeki her türlü eski eşyayı satın alıyor.

Geri dönüşümün son derece önemli olduğu bu dönemde hurdalara verilebilecek en yüksek miktarı nakit olarak ödüyor. İşinde deneyli kadrosu ile ölçüm yapılan her çeşit hurda alınıyor.

Hurdaların toplanıp geri dönüştürülmesine büyük katkı sağlayan firma ülke ekonomisine de ayrıca katkıda bulunuyor. Bu vesile ile doğal kaynakların tüketilmesi azalıyor. Doğal kaynağından ürünü üretmek hurdasının dönüştürülmesinden daha zor ve masraflıdır. Bu yüzden hurdaların geri dönüşüme kazandırılması büyük önem taşıyor.

Alınan Hurda Çeşitleri

Hurda, kullanım süresi dolmuş, artık iş görmeyen, yenilenmesi gereken ve ham maddesi demir, çelik, bakır, alüminyum gibi metallerden olan her türlü eşyaya denir. Metaller dışında geri dönüşümü büyük önem taşıyan ve çok sayıda ağacık kesilmesini engelleyen kâğıt, karton gibi atıklar da hurda olarak alınıyor. Doğada çözülmesi yüzyıl süren naylon, polyester, plastik, lastik gibi atıklar geri dönüşüm için toplanıyor. Böylece atık miktarı azaltılarak çevre kirliliği de önlenmiş oluyor.

Hurdacıların Geri Dönüşüme Katkısı

Geri dönüşüm üzerine alınan her türlü hurda aslında çöp niteliğindedir. Hurdaların para karşılığı alınması çevredeki çöplerin toparlanması için teşvik niteliğindedir. Ayrıca yeni ürünü kaynağından üreterek maddi ve enerji kaybının önüne geçilmiş oluyor. Böylece madenler ve doğal kaynakların hızla tüketilmesi önleniyor.

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!