Etiket - Hurda Karşılığı Yıkım Yapan Hurdacı

Hurda Karşılığı Yıkım Yapan Hurdacı

Yıkım yapılacak binalarda, yıkım süreci belirli bir masraf gerektiriyor. Yıkılma tehlikesi olan, kentsel dönüşüme giren veya sahipleri tarafından yıkılma kararı alınan binaların yıkımı için sitemizi inceleyebilir, telefonla bilgi alabilirsiniz. Demir, bakır, çelik, alüminyum gibi her türlü hurdayı, en güncel hurda fiyatları ile nakit ödeme ile alan firma ayrıca hurda karşılığı yıkım yapan hurdacı olarak da hizmet veriyor.

Yıkılacak olan ev, bina veya konutun, yıkımını ile yıkım sonrası enkazın ve hafriyatın alandan kaldırılması işlemlerini çevre kurallarına uygun olarak gerçekleştiriyor. Yıkım ve hafriyat çalışmaları yaparken bu işlerin karşılığında ücret talep etmiyor, onun yerine yıkılan binanın işe yarayan malzemelerini kendilerine alıyor.

Hurda Karşılığı Yıkım Yapmanın Önemi

Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından çıkarılmış olan hafriyat toprağı, inşaat ve yıkıntı atıklarının kontrolü yönetmeliği maddelerine uygun olana bu yöntemle yıkım masrafı en aza indiriliyor. Ayrıca doğal kaynaklar korunuyor, biriken atık miktarı azalıyor. Böylece yıkıntılarla oluşan atıklar geri kazanılıyor.

Hurda Karşılığı Yıkım

Kontrollü olarak ve malzemelerin özelliklerine göre yıkım gerçekleştiriliyor. Yıkım işlemi aşama aşama yapılıyor. Oldukça dikkatli hareket ediliyor ki atıkların geri kazanılması sağlanabilsin.

Yıkımı yapılacak olan binada çatı malzemeleri, kapı, pencere, seramik, metaller, ahşap malzemeler, alçı, tuğla gibi inşaat ürünlerinin varlığı ayrıca dikkat istiyor. Çünkü yıkım masrafına bu atık malzemelerden karşılayarak hiç bir ücret talep etmiyor. 

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!