Etiket - Hurdaların Geçtiği İşlemler

Sizden Aldığımız Hurdalar Hangi İşlemlerden Geçiyor?

Evinizdeki zamanla biriken fazlalık eşyalar, modası geçmiş ya da taşınma sırasında yıpranmış beyaz eşyalarınız hem size nakit olarak dönsün hem de geri dönüşüme dâhil olsun. Peki, Sizden Aldığımız Hurdalar Hangi İşlemlerden Geçiyor?

Geri Dönüşüme Dâhil Olan Hurda Tipleri

Hurdalarınız ya da hurda olmaya aday beyaz eşyalarınız arasında demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, kurşun hurda, çinko hurda ve krom hurda olarak geri alınır. Bütün alımları adresinizde gerçekleştiren firma bulunduğu yerde kilo ölçümü yaparak paranızı nakit olarak ödemektedir. Dilerseniz firma ile önceden iletişime geçerek hurda olarak vermek istediğiniz ürünler için fiyat teklifi alabilirsiniz. Site üzerinde direk görüşebileceğiniz 7/24 iletişim hattı da mevcuttur. İstanbul’un hem Avrupa hem de Asya yakasında hizmet veren bu işi hakkıyla yapan profesyonel bir firmadır.

İkici El Eşya Alımı

Firma metal hurdalar dışında ikinci el eşya alımı da sağlamaktadır. Bu grubun içerisinde şofben, çıkma kapı ya da pencere, mutfak dolapları, makine hurdası, kablo hurdası, elektronik hurda, akü hurda gibi dönüşüme çevrilebilecek eşyalar için de alım sağlar. Bütün ürünleri talebiniz üzerine adresinizden teslim alınır. Bütün hizmetlerin yanı sıra hurda karşılığı yıkım işlemi de gerçekleştirilir. Hurdalarınızı aracı kullanmadan direk firma ile görüşerek teslim edebilirsiniz. Nakit ödeme sistemi ile de müşterisini memnun etmektedir.

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!