Etiket - Hurdalarınızı Kapıdan Alıyoruz

Hurdalarınızı Kapıdan Alıyoruz

Hurdalarınızı kapıdan alıp, nakliyesini TrHurdacı firması gerçekleştiriyor. Nakit olarak hurdalarınızı alıp işliyor, hem siz kazanıyorsunuz hem firma geri dönüşüme katkıda bulunuyor. Telefonla veya web sitesi üzerinden online mesajlaşarak kurum hakkında bilgi alabilir ve araçları ile gelip hurdanızı almalarını sağlayabilirsiniz. Hurdanızı kapınızda tartıp, ödemeyi nakit olarak gerçekleştiren firma KG göre hurda alımı yapıyor. Firma ”hurdalarınızı kapıdan alıyoruz” ve nakitle çalışıyoruz şeklinde bir vizyona sahip.

Ne Tür Hurdalar Alınıyor

Hurdacı firması tüm İstanbul ve ilçelerinde çeşitli hurda alımları yapıyor. Bunlardan bazıları bakır, krom, demir vs. Alınan hurda bakır, soyma veya kırma bakırlar için oldukça yüksek fiyatlar veriliyor. Demir Hurda demirler içinde alım yapan firma, kar etmeniz için diğer firmalara oranla yüksek fiyat garantisi veriyor. Alüminyum ise geri dönüşümü önemli metallerden alüminyum alımı da yapılıyor. Eskiden süs eşyası ve el işlerinde kullanılan sarı hurdası alımı yapan firma, geri dönüştürerek, gemi endüstrisinde değerlendiriliyor. Gemi pervaneleri ve hareketli parçaları bağlama yatağında yer tutuyor. Çinko Hurda ise geri dönüşümde oldukça talep alan bir element, geri dönüşüm sonucu alımı gerçekleşiyor. Karton dâhil her türlü hurdanın dönüşümü yapılıyor.

Firmanın Hurda Dışı Hizmetleri

Firma sadece hurda almakla kalmıyor, hurda alımı karşılığı sizin istediğiniz yerdeki yıkım işlerini gerçekleştiriyor. Bir nevi hurda karşılığı, iş makinesi ile gerçekleştirilen yıkım işlerini üstleniyor. Kilo ile makine hurdalarınıza da değer biçen firmanın bir diğer hizmeti ise hurda kablo alımı ve ikinci el eşya alım satımı yapıyor olmasıdır. 

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!