Etiket - Kartal Hurda Fiyatları

Kartal Demir Hurda Fiyatları

İnşaat şantiyelerinde ve bazı sektörlerde demir hurda atığı çok fazla birikir. Bu hurdalar bazı işyerlerinde kötü bir görüntü oluşturur ve iş sahasını daraltır. Kartal ilçesinde hurda alımı konusunda faaliyet gösteren www.trhurdaci.com adresi, Kartal demir hurda fiyatları değerlendirildiğinde en yüksek fiyatı ödemekte olan bir firmadır. Hurdacı firması sadece demir hurdası değil, bakır ve alüminyum hurdalarına da yüksek fiyatlar ödeyerek geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Adresten Demir Hurda Alımı

Firma iş yerlerinizde biriktirmiş olduğunuz demir hurdalarınızı, adresinize gelerek teslim almaktadır. Hurdaları vinç ve kamyon gibi araçlarla alan hurdacı, yerinde tartım yapmaktadır. Hurda fiyatlarını günlük döviz kuru ile hesaplayarak, anında nakit olarak ödeme yapmaktadır. Müşterilerinden almış olduğu hurdaları geri dönüşüme kazandırmak için demir kırma kazanlarına atan firmaya, internet adresi üzerinden ulaşmak mümkündür.

7/24 Kesintisiz Hizmet

İstanbul ili ve ilçelerinden demir, bakır, alüminyum gibi hurda metalleri adresten alarak, en yüksek nakit para ödemesi yapan hurda firması yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet vermektedir. İş yerinizde, üretim tesisinde hurda atımı yapan bir işiniz varsa, mutlaka firma ile iletişime geçiniz. En yüksek fiyatlarla hurdalarınızı nakde çevirmek için, hurda firması ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın internet sitesinde bulunan teklif formunu doldurarak firma ile online olarak da iletişim kuracağınız gibi, 0544 854 32 91 nolu telefon ile anında iletişim kurabilirsiniz. 

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!