Etiket - Maltepe

Maltepe Her Türlü Hurda Alımı

İstanbul ili Maltepe ilçesinde hizmet veren www.trhurdaci.com, Maltepede adresten ücretsiz hurda alıp hurdanın değerini nakit olarak ödüyor. Maltepe her türlü hurda alımı yapan TrHurdacı, hurdaları geri dönüşüme kazandırarak değerlendiriyor.

Geri dönüşüm ülkelerin ekonomisini canlandıran ve enerji kaybını azaltan bir işlemdir. Geri dönüşümle birlikte doğal kaynakların kullanımı azalır ve tüketmeden üretme devam edilir. Bir metali kaynağından başlayarak yapmak hurdasının dönüştürülerek yeniden kazanılmasından daha maliyetlidir. Böylece artan atık miktarının da önüne geçilmiş olunuyor.

Miyadı dolmuş, artık kullanılmayan veya eskiyip hasar görmüş her türlü hurdanın alımı yapılan Trhurdacı ile iletişime geçerek hurdalarınızın türüne göre bilgi almak mümkün.

Alınan Hurda Türleri

Başta demir, çelik, bakır, alüminyum olmak üzere her türlü metal hurda güncel hurda fiyatları ile satın alınıyor.

Mutfak gereçlerinin arasında yer alan bakır kaplar, kaza yapan bir arabadan kalan hasarlı çelik jantlar, imalat artığı alüminyumlar hassas terazilerde tartılıp bedeli karşılığında alınıyor.

Ayrıca geri dönüşüme kazandırılabilecek teneke kutu, naylon poşetler, gazete karton gibi ürünlerde alınıyor. Geri dönüşümde değerlendirilen bu malzemeler bir çok insana da iş imkanı sunuyor.

Hurda Fiyatları

Geri dönüşüme artan ilgiden dolayı hurda fiyatları da her geçen gün artıyor. Türüne göre farklılık gösteren kilogram fiyatlarını güncel olarak takip ediyor. Müşterilerine ürünler ve fiyatları konusunda detaylı bilgiler veren firmayı 7 gün 24 saat arayıp kilogram ve ürünler hakkında almak mümkün.

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!