Etiket - Ümraniye Hurda

Ümraniye Bakır Hurda

Hurda sektörü son zamanlarda hızla gelişen bir sektördür. Bu kadar hızlı büyümesinin nedeni ekonomiye para kazandırması ve piyasaya ham madde sunmasıdır. Hurdalar cinslerine göre ayrıştırılır ve geri dönüşüme kazandırılır. Ümraniye bakır hurda olarak evlerinizden her çeşit hurda alınır. Alınan hurdaların güncel fiyatları üzerinden ödeme yapılır. Evde kullanılmayan veya eskiyen her türlü elektronik aletler, koltuk, kanepe, ahşap doğrama, plastikler, kartonlar hepsi hurda olarak alınan farklı türlerde ki malzemelerdir.

Ücret Ödemeden Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından evinizden alınan hurdaların değeri size peşin ödenir ve hurdaların nakliyesi bize aittir. Hem siz kazanın hem biz kazanalım. https://www.trhurdaci.com/ internet sitemizden günün her saati bize ulaşabilirsiniz. Sizleri hiç yormadan sadece size para ödeyerek hizmet vermek başarı sırrımızdır.

Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir

Hurda fiyatları hurdanın türü ve cinsine göre değişkenlik gösterir. Karton hurda ile metal hurda eş değer değildir. Hurdaların geri dönüşme imkânı fiyatlarını belirler. Sarı hurda olarak adlandırılan metal hurdalar günlük hayatta kullanılan birçok malzemenin ve süs eşyalarının ham maddesidir. O yüzden piyasa değeri diğer hurdalara göre fazladır. Evlerden hurda alımı dışında hurda karşılığı yıkım ve evlerden 2. El eşya alımı da yapmaktayız. Sadece çağrı numaralarından bizi aramanız yeterlidir. Hurda alımı olarak hem sizi zahmetten kurtarıyor hem çevre düzenine katkı sağlıyoruz. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüm merkezlerine ileterek aracı oluyoruz.

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!