Etiket - Üsküdar Çelik Hurda

Üsküdar Çelik Hurda Alan Hurdacı

Eşyalar yerine yenileri alındıkça ya da kullanılamaz hale geldikçe çöpe atılmakta ya da hurdacılara satılmaktadır. Hurdacılık alanında hizmet veren Üsküdar çelik hurda alan hurdacımüşteri memnuniyetinde en üst düzeyde tutan bir firmadır. Firma, müşterilerinin elinde bulunan hurda eşyaları gerçek değerinde almakta, fiyat konusunda müşterilerini mağdur etmemektedir. Hurda konusunda uzmanlaşan kadro ile hizmetlerine devam eden firma, İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda çalışmalarını yürütmektedir.

Ürün ve Hizmetler

Firma her çeşit ürünün hurdasını almakta ve satmaktadır. Demir hurdası, bakır, krom, çinko, kurşun, alüminyum hurda, makine, elektronik, akü, kablo hurdası gibi hurdaların alımı yapılmaktadır. Ayrıca 2. El eşya alım ve satımı da yapılmaktadır. 2. El eşya alımlarında müşterilerin eşyaları piyasanın üstünde bir fiyat ile yapılmaktadır. Pencere, kapılar, mutfak dolapları, dolaplar, buzdolapları, şofbenler, televizyonlar, radyolar, bilgisayarlar, çekyatlar, yataklar, televizyon sehpalarının alım ve satışı firma tarafından verilen hizmetlerdendir. Eşyalarını satmak isteyenler eşyalarını hurdacıya götürmek yerine firmayı arayarak eşyalarının evinden teslim alınmasını da isteyebilirler. Firmaya telefon numarasından ulaşılabildiği gibi WhatsApp uygulaması üzerinden ya da sitede bulunan talep formunu doldurarak da ulaşılabilmektedir. Formda yer alan isim soy isim, e-mail adresi, telefon numarası ve atılmak istenilen mesajın kutucuklara yazılarak gönderilmesi yeterlidir.

Hurda Karşılığı Yıkım İşlemleri

Firma, eğer yıkılmasını istediğiniz bir bina varsa binadan çıkacak olan kapı pencere gibi eşyaların karşılığında yıkım işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

Daha fazla oku...
Hemen Ara Hurdacı
Hemen Ara 0 5 4 4 8 5 4 3 2 9 1
Hemen Teklif Alın!